شما چه قطعاتی را میخرید ؟

تمام قطعات و کالاهای مرتبط با حوزه کامپیوتر و موبایل و همچنین برخی دستگاه های و تجهیزات اداری جزو زمینه فعالیت این مرکز میباشند شما عزیزان میتوانید در منو سایت لیست قیمت قطعات و دستگاه های مختلف را مشاهده بفرمایید .


 

نحوه ارسال بار از شهرستان ها برای بارهای با ارزش کمتر از 2 ملیون تومان چگونه است ؟

در صورتی که ارزش تقریبی اجناس شما کمتر از دو ملیون تومان باشد شما عزیزان میتوانید با ارایه لیست دقیق موجودی اجناس خود از طریق ایمیل و یا نرم افزار تلگرام و یا فکس و همچنین تماس تلفنی از ارزش قیمتی اجناس خود اطلاع پیدا بفرمایید و سپس از طریق باربری های معتبر واقع در تمام شهرهای کشور اقدام به ارسال اجناس خود در بسته بندی مناسب بفرمایید . تسویه نهایی باره شما عزیزان ظرف 24 ساعت پس از دریافت کالا در تهران انجام خواهد شد . لطفا در هنگام ارسال بار توسط باربری از بسته بندی محکم و مناسب استفاده بفرمایید و از مسولین باربری درخواست کنید تا بره شما را بیمه کنند . جهت دریافت ادرس باربری های شهر خود میتوانید از وبسایت 3rah.ir قسمت "باربریها " کمک بگیرید .


تسویه مالی شما چگونه است ؟

تمام خریدهای این مرکز به صورت تسویه نقدی و درهنگام تحویل اجناس بوده و این مرکز هیچگونه تسویه مدت دار و ... نخواهد داشت


نحوه خرید از شهرستان ها و تهران چگونه است ؟

در صورتی که فروشنده اشخاص حقوقی و سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی باشند کارشناسان ما پس از مذاکره تلفنی در محل فروشنده ضایعات اکترونیکی در سارسر کشور حاضر خواهند شد و پس از بررسی کالا ها و تعیین قیمت معامله صورت خواهد گرفت . در صورتی که فروشنده اشخاص حقیقی و مغازه داران محترم و همکاران عزیز باشند پس از مزاکره تلفنی در صورتی که ارزش تقریبی باره شما بیش از دو ملیون تومان باشد کارشاناسان ما در محل فروشنده در سراسر کشور حضور پیدا کرده و پس از تسویه نهایی اقدام به بارگیری خواهند نمود . در صورتی که ارزش تقریبی اجناس شما کمتر از دو ملیون تومان تخمین زده شود شما عزیزان میتوانید پس از مذاکره تلفنی اجناس خود را از طریق باربری های معتبر مستقر در تمام شهرهای کشور ارسال نمایید / تسویه حساب نهایی بارهای ارسالی توسط باربری ظرف 24 ساعت پس از دریافت بار در انبار تهران خواهد بود .

 

نحوه خرید در استان اصفهان چگونه است ؟

در صورتی که فروشنده اشخاص حقوقی و سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی باشند کارشناسان ما پس از مذاکره تلفنی در محل فروشنده حاضر خواهند شد و پس از بررسی کالا ها و تعیین قیمت معامله صورت خواهد گرفت . در صورتی که فروشنده اشخاص حقیقی و مغازه داران محترم و همکاران عزیز باشند پس از مزاکره تلفنی در صورتی که ارزش تقریبی باره شما بیش از 500 هزار تومان باشد کارشاناسان ما در محل فروشنده حضور پیدا کرده و پس از تسویه نهایی اقدام به بارگیری خواهند نمود . در صورتی که ارزش تقریبی اجناس شما کمتر از 500 هزار تومان تخمین زده شود شما عزیزان میتوانید پس از مذاکره تلفنی با حضور در محل انبار نسبت به تحویل اجناس خود و دریافت تسویه اقدام نمایید .

 

   خرید ضایعات الکترونیکی به صورت تکی نداریم، لطفا تماس نگیرید.  

اطلاعات تماس

آدرس کارخانه: اصفهان،شهرک صنعتی دولت آباد، خیابان نشاط، پلاک ۱۷۱

 مسائلی: ۰۹۱۳۳۲۶۷۳۲۱   ۰۹۱۳۵۲۷۷۲۷۳ 

ایمیل:info@sepahanzayeat.ir

 سپاهان ضایعات

وضعیت خرید سپاهان ضایعات از ابتدای سال 1398

مادربرد،کیس،موس،مانیتور های سوخته خرید قطعات کامپیوتر

50%

فیلم های رادیولوژی و سی دی های شکسته قطعات مخابراتی

40%

گوشی های موبایل سوخته و خراب لوازم سوخته موبایل

45%

تلوزیون های سوخته ال سی دی و ال ای دی لوازم الکترونیکی منزل

30%